Arganový olej pro pleť - santalové dřevo 50 ml

Arganový olej pro pleť - santalové dřevo 50 ml

Arganový olej s esencí santalového dřeva je určen nejen mužům, ale i ženám, které mají rády výrazné orientální vůně. Pro speciální péči pro muže se doporučuje po holení díky antibakteriálnímu účinku. Nebo pro finální úpravu vousů. Podporuje elasticitu pokožky a zpevňuje ji díky vysokému obsahu vitaminu E.
Obsah: 50 ml

Více informací

12

629 Kč

Více informací

Alassala® organický marocký arganový olej pro muže obohacen směsí olejů ze santalového dřeva a bergamotu. Tato směs olejů je 100% čistá bez přidaných syntetických látek a umělých přísad. Základem je arganový olej lisovaný za studena z několika nejlepších vybraných jader ořechů Arganie trnité. Pleť projasňuje, zklidňuje a hydratuje.

Jeho unikátní formule pomáhá vyhlazovat, hydratovat a vyživovat pokožku a vousy, neboť přináší potřebné živiny. které tato pleť vyžaduje.

Je také ideální přípravkem po holení. Je velmi šetrný k pokožce vzhledem k obsahu arganového oleje se směsí esenciálních olejů:
Santalové dřevo: podporuje metabolismus, působí jako antirevmatikum. Podporuje koncentrační schopnosti.Taktéž působí antidepresivně, dezinfekčně a protizánětlivě.
Bergamot: známý pro své hojivé, antiseptické, dezinfekční a antidepresivní účinky. Má výrazné svěží aroma.
Kadidlo: známé pro své antiseptické, dezinfekční a stahující vlastnosti. Zvyšuje pozornost a má hojivé účinky.

Vhodný pro všechny typy pleti, Pro muže pomáhá výrazně snížovat podráždění pokožky po holení a zároveň poskytuje celodenní hydrataci. Zklidňuje pokožku trpící na ekzém či lupénku.

22 dalších produktů ve stejné kategorii: