Slevy

Aktuálně nejsou žádné slevy.

NA OBLIČEJ

Alassala arganový olej můžete nanášet na noc jako intenzivní hydratační péči a/nebo ráno jako podklad pod make up díky tomu, že nemastí. Začněte používat olej pouze na noc, abyste zjistili, jak na něj vaše pleť reaguje.

Později používejte dvakrát denně, pokud vaše pleť potřebuje extra hydrataci nebo jen nanášejte na sušší místa nebo tam, kde by se vám mohli tvořit vrásky. Olej používejte ráno také v případě, že máte velice suchou pleť.

Na celý obličej používejte jen pár kapek, uvidíte, že to bohatě stačí. Olej do pokožky proniká jednoduše, nezanechává povrch mastný a může se používat kolem očí.

Pro všechny typy pleti je doporučovaná jemná večerní masáž tváře krouživými pohyby. Stejně tak můžete arganový olej použít na suché rty.

Pokud se chystáte použít arganový olej poprvé, doporučujeme olej nejprve nanést na malé skrýté místo, abyste zjistili, jak reaguje vaše pokožka.

NA VLASY

Je velice důležité vědět, jak správně používat arganový olej na vlasy. Může být nanášen před nebo po mytí vlasů.

Před koupelí nalijte olej na hlavu a vmasírujte ho do celých vlasů, aby byl všude od kořínků až ke konečkům.

Poté olej jemně vmasírujte do pokožky hlavy a zabalte do teplého ručníku na 30 minut. Umyjte a upravte podle zvyku.

Pokud máte suchou pokožku hlavy či lupy, doporučujeme olej vmasírovat také až ke konečkům. Opakujete jednou až dvakrát týdně pro jemné, hladké a lesklé vlasy.

Pro usměrnění krepatých vlasů použijte kapku oleje či dvě, rozetřete v dlaních a vmačkejte do konečků vlasů.

NA STRIE

Poku chcete, aby olej voněl, můžete ho smíchat s olejem ze sladkých mandlí či růžovým olejem. Takto smíchaný či čistý olej naneste na břicho, do podpaždí nebo kteroukoliv jinou část těla. Není potřeba intenzivní vtírat, díky jednoduché proniknutelnosti oleje do pokožky. Stačí jemně vmasírovat.

Náš organický arganový olej stačí používat dvakrát denně, aby se výrazně zlepšila pružnost pokožky v postižené oblasti.

Pokud se chystáte použít arganový olej poprvé, doporučujeme olej nejprve nanést na malé skrýté místo, abyste zjistili, jak reaguje vaše pokožka.

NA NEHTY

Na nehty používejte směs arganového oleje a citronové šťávy. Není potřeba používat pouze olej.

Celé nehty ponořte do směsi na 10 minut. Tento proces nejen zjemní kutikuly a sníží lámavost nehtů, ale i dodá vašim nehtům zdravý vzhled.

Arganový olej používejte také na celé ruce vždy před spaním.

POUŽITÍ PRO ZLEPŠENÍ LUPÉNKY, EKZÉMU A AKNÉ.

Pro tato použití, nanášejte arganový olej třikrát až čtyřikrát denně na postižené oblasti. Díky svým unikátním složkám je arganový olej dobrým pomocníkem při léčbě zánětlivých onemocnění.

IN ARTHRITIC AND RHEUMATIC CONDITIONS

Arganový olej pomáhá od bolesti při artritických a revmatických onemocněních.

POUŽITÍ MAROCKÉHO ČERNÉHO MÝDLA

Ujistěte se, že vaše koupel je dostatečně teplá. Vaše pokožka by měla být horká, vlhká a vláčná pro dosažení co nejlepších výsledků. Mýdlo naneste na obličej a tělo malými krouživými pohyby. Vyhněte se oblasti kolem očí. Nechte působit 5 - 10 minut, aby se mýdlo dostalo do pórů a nastartovalo čistící proces. Pečlivě omyjte.

Pro ještě lepší výsledky použijte na tělo společně s mýdlem marockou rukavici " kessa" na peeling. Intenzivně "drhněte" kůži od shora dolů a zpět, abyste odstranili všechny odumřelé buňky. Opláchněte. Vaše pokožka zůstane jemná na dotek a zářivá.

Je vhodné pro všechny typy pleti. Používejte denně. Peeling doporučujeme dvakrát týdně.

POUŽITÍ MAROCKÉHO JÍLU "RHASSOUL"

  • PLEŤOVÁ MASKA:

Smíchejte 20g jílu v malé misce s vodou v takovém poměru, aby se vytvořila hladká pasta. Přidejte pár kapek arganového olej a nechte vstřebat vodu. Naneste na suchou pleť, vyhněte se oblasti kolem očí a opláchněte teplou vodou po 7 -10 minutách.

  • MASKA NA VLASY:

Pro krátké až středně dlouhé vlasy smíchejte 50g jílu (více, pokud máte dlouhé vlasy) s dostatečným množstvím vody, aby se vytvořila tekutá pasta. Naneste na vlasy, vetřete směs po celé délce vlasů a vmasírujte do pokožky hlavy. Nechte působit 10 - 20 minut a poté důkladně opláchněte. Vysušte ručníkem, pročešte. Kondicionér není potřeba, jíl vlasy ošetří dostatečně.

  • OČISTA PRO CELÉ TĚLO:

Smíchejte jíl s vodou, aby se vytvořila hladká pasta, přidejte pár kapek arganového oleje a směs naneste na celé tělo. Opláchněte a užijte si báječný pocit hladké a jemné pokožky.