Slevy

Aktuálně nejsou žádné slevy.

Náš příběh

Alassala se specializuje na dovoz nejlepšího organického arganového oleje a ostatních přírodních marockých pečujících produktů z jihozápadního Maroka. Garantujeme vysokou úroveň služeb a kvalitní produkty za bezkonkurenční ceny. Naše produkty jsou výsledkem rozsáhlého výzkumu, který zaručuje nejlepší možný produkt.

Náš cíl

Naším cílem je plně zajistit spokojenost zákazníků nabídkou produktů nejvyšší kvality, vyrobených za použití jen těch nejlepších organických a fair-trade ingrediencí, které příroda poskytuje. Naším cílem je, abyste pocítili potěšení z toho, že jste nádherní a přirozeně zdraví.

- Za Alassala - Eva a Said El Bourkhissi

PROČ SI VYBRAT PRODUKTY ALASSALA?

Náš organický marocký arganový olej je speciální díky svému všestrannému využití. Žádný jiný kosmetický produkt, s tolika možnostmi použití, ještě nebyl vyroben. Vždy si dáváme záležet na tom, aby náš arganový olej pocházel z etických a udržitelných zdrojů. Chceme totiž, aby prostředí, ze kterého pochází, využívalo benefitů tohoto pozoruhodného lokálního zdroje.

Používáme pouze 100% eticky získaný marocký organický arganový olej, lisovaný zastudena z nepražených jader místními ženami. To znamená, že každou koupí našeho výrobku přímo přispíváte na ochranu berberských kmenů a arganových lesů.

Alassala marocké přírodní produkty pro krásu neobsahují žádné umělé přísady ani konzervanty. Většina kosmetických produktů na trhu na bázi arganového oleje obsahují mnoho umělých a chemických látek jako: Cyclopentasiloxan, Dimethicon, Cyclomethicon, Butylphenyl, MethylPropional, extrakt z lněného semínka, přidané parfémy, žluté barvivo, červené barvivo, kumarin, Benzyl Bonzoát, Alpha-Isomethyl.

Většina zmíněných přidaných látek je odvozená od silikonu, který sice může příznivě působit na některé typy pleti, ale na ostatní může mít škodlivé dopady. Jelikož naše produkty žádné z těchto látek neobsahují, jsou vhodné pro všechny typy pletí a vlasů.